Ucuz Damla Etiket

Firmamız kaliteli damla etiketleri ekonomik fiyatlarla siz müşterilerimize sunmakta ve etkileyici tasarımlar oluşturmanıza yardımcı olmaktadır. Firmamız uzman ve tecrübeli kadrosu ile teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak en kısa sürede siparişlerinizi hazırlayabilmektedir. Siparişleriniz Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderilebilmektedir. Canlı destek servisimiz ile web sitemiz üzerinden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Damla etiketler, mercek görüntü etkisiyle tasarımları daha büyük gösterir, logo ve yazılara parlaklık ve derinlik kazandırır. Damla etiketlerde her türlü desen ve renk etkileyici bir biçimde kullanılabilmektedir. En etkili ve ucuz promosyon aracı olarak damla etiket kullanabilir, damla etiketler ile reklamlarınızda farklılık yaratabilirsiniz.

Damla etiketler otomotivden mobilya sektörüne kadar pek çok alanda kullanılabilmektedir. Elastik yapısı ile soğuk ve sıcağa karşı dayanıklı, her türlü zemine uygundur. Etiket malzemesi olarak poli üretan kullanılmakta olup bu da etiket kalitesini arttırmaktadır.

Damla etiketin tüm modelleri 3D ETİKET tarafından damla etiket imalatı kapsamında imal edilmektedir. Her türlü renk ve model seçeneği ile her ebatta damla etiket üretimi yapmaktayız.

Hemen Arayın
WhatsApp chat