Tarihçemiz

1980 yılında %100 öz sermaye ile kurulan Şirketimiz, sektörüne getirdiği yeniliklerle, sektörün genişlemesini sağlamış; jakron, yakma etiket, hologram ve lenticular etiket sektörlerini etiket ve tekstil pazarına kazandırmıştır. Türkiye’de ilk jakron ithalini gerçekleştirmiş, ilk slikon kauçuk etiket teknolojisini uzak doğudan getirerek üretimini sağlamıştır.

Kurulduğu ilk günden bu yana ar-ge faaliyetlerine aralıksız devam eden Şirketimiz ülkemize getirdiği teknolojiler ve pazara sağladığı yenilikçi ürünlerle etiketin pazarına yeni sektörler kazandırmıştır.
1997 yılında Türkiye’nin ilk hologram üretimini gerçekleştiren Şirketimiz,2006 yılında 3D Etiket ve Aksesuar Ticaret Sanayi Ltd Şti adını alarak, günümüzde de büyümesini öz sermaye ile gerçekleştirmeye devam etmektedir.

28 yıldır başta etiket olmak üzere hem genel hem de markaya özel aksesuarlar üreten 3D Etiket bugün, 1000 m2lik ileri teknolojideki donanımlı tesisi ile yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmaktadır.

Sektöründe sahip olduğu pazar payı ile, tekstil ve konfeksiyon (spor giyim, jeans, bay-bayan iç giyim…) ev araç ve gereçleri, promosyon ürünleri, otomotiv ve yeme içme sektörleri için hem yerli hem de yabancı pazarlara üretim yapmaktadır.

Hemen Arayın
WhatsApp chat