Sur Damla Etiket Üretimi Yapan Firma

Sur Damla Etiket Üretimi Yapan Firma 0 532 527 77 75

Sur Damla Etiket Üretimi Yapan Firma olan 3D Etiket olarak uzman teknik personel, ekip ve ekipmanlarımız ile Türkiye’nin her yerine damla etiket imalatı yapmaktayız. Damla etiket ürünlerinizi diğer alternatifler arasında öne çıkaran, ürün kalitenizi müşterilerinize yansıtan ve dikkat çeken vazgeçilmez tanıtım ürünlerinden biridir.

Damla etiket sahip olduğu mercek etkisiyle etiketlerinizi daha büyük, renkleri daha canlı ve ürünlerinizi daha çekici gösterir. Etiketlerinizi 3 boyutlu hale getiren damla etiketi mobilya sektöründen otomotiv sektörüne hayal edebileceğiniz her ürünün üzerinde kullanıp fark yaratabilirsiniz.

Damla Etiket Yapısı

Yüksek baskı ve milimetrik kesim kalitesi ile ürettiğimiz damla etiketler opak, şeffaf, gümüş metalize ve altın metalize folyo seçeneklerine sahiptir.

Sur Damla Etiket Üretimi Yapan Firma olan 3D Etiket olarak her ne kadar üretim yerimiz İstanbul olsa da iletişim kanallarımızdan bize ulaşmanız halinde (info@3detiket.com) istediğiniz damla etiket modelini sizlere üretmekteyiz. Damla etiket üretimlerimizde kullandığımız insan ve çevre sağlığına zarar vermeyen poliüretan malzeme sayesinde damla etiketleriniz uzun yıllar boyunca her türlü iç ve dış mekan kullanımlarında sararmaz, sertleşmez, soğuk, sıcak, su, nem ve güneş ışığından etkilenmez.

3D Damla Etiket olarak uzman kadromuz, son teknoloji makina parkurumuz ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma şeklimiz sayesinde her türlü renk, boyut ve şekilde damla etiket üretiyor, söz verdiğimiz tarihte, söz verdiğimiz yüksek kalitede anlaşmalı kargomuz ile damla etiketlerinizi teslim ediyoruz. Siz de damla etiket alanında bizimle çalışarak rakiplerinizden farklı olmak, fiyat teklifi almak ya da aklınızdaki soru işaretlerini gidermek için İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hemen Arayın
WhatsApp chat