Kauçuk Etiket | Damla Etiket | +90 533 196 27 44

Promosyon Anahtarlık Ne İçin Kullanılır

Promosyon Anahtarlık Ne İçin Kullanılır

Anahtarlık, anahtarların kaybolmasını önlemek ve kolayca kullanılmasını sağlamak için kullanılır. Promosyon anahtarlık çeşitlerimiz metal anahtarlıklar, deri anahtarlıklar, üretim anahtarlıklardır.

Promosyon metal anahtarlıkta ön ve arka yüze veya tek yüze baskı yapılabilir. En çok tercih edilen baskı şirket logosu ön ve arka yüze yapılmaktadır. Yapılan baskıda birden çok renk kullanımı olabilir. Promosyon metal anahtarlıkta uygulanan baskı çeşidi en çok kullanılan ve tavsiye edilen lazer baskıdır. Bunun yanı sıra baskı çeşidi olarak UV baskı, tampon baskı ve serigrafta yapılabilir ama genellikle kullanılan metal anahtarlıkta lazer baskıdır. Fakat promosyon metal anahtarlıkta sıcak baskı yapılması mümkün değildir.

Promosyon deri anahtarlık ise anahtar tasarımına göre baskı yapılabilir. Bu anahtar çeşidinde ise logo basmak mümkündür. Deri anahtarlıkta baskı çeşidi olarak klişe sıcak baskı kullanılır. En çok klişe sıcak baskı yapılmasına rağmen serigrafi baskıda yapılabilmektedir. Ancak lazer baskı ve UV baskı deri anahtarlığa uygulanmaz.

Promosyon üretim anahtarlık her türlü anahtarlık yapılabilir. Gerek eskitme, antik, kalay vb. olarak üretilebilir.

Anahtarlığın ve kilit sisteminin icadı ise Antik Romalılar tarafından icadı edilmiştir. Kilidin sadece doğru anahtar tarafından açılabilmesi prensibine dayanan bu icat, yüzlerce yıldır en yaygın olarak kullanılan güvenlik sistemi olmuştur.

Hemen Arayın
WhatsApp chat