Kauçuk Etiket | Damla Etiket | +90 533 196 27 44

Promosyon Anahtarlık

Promosyon Anahtarlık

Promosyon Anahtarlık Etiket | 3d Etiket 0 (212) 486 32 22 | 0 532 527 77 75

Kauçuk,damla,deri,metal malzemelerin kombinlenerek yada ayrı,ayrı olarak kullanılmasıyla elde edilen anahtarlık çeşididir.Firmaya özel tasarım ve logo çalışmaları yapmaktayız.Promosyon anahtarlık imalatında metal halkalar montajlanmış şekilde teslim edilmektedir.

Firmalar tanıtımları için gerek fuarlarda gereksede reklam ortamlarında çok fazla para harcamaktadır bunlardan bir diğer reklam çeşidi olan “promosyon anahtarlık” oldukça etkili bir reklam yöntemidir.Promosyon anahtarlıklar aynı zamanda kalıcı reklam ürüneleridir.Müşterilerin uzun süre ellerinin altında olacağından dolayı firmanızın telefon,web ve diğer iletişim bilgilerini devamlı olarak müşterileriniz göreceğinden oldukça etkili bir reklam yöntemidir.

Bizce fuarlara,google reklamlarına ve diğer pahalı yöntemlere verdiğiniz paranın neredeyse yirmide birine çok daha etili bir yöntem olan promosyon anahtarlıkla kavuşup firmanızı etkili bir biçimde tanıtacaksınız.

3D Etiket olarak promosyon anahtarlık etiket sektöründe yıllar süren tecrübemizle iyi bir etiket firması olma yolunda gerek kullandığımız 12 renk tam otomatik mikro enjeksiyon makinalarımız gerekse de uzman personellerimiz ile etiket firmaları arasında en iyi etiket firması olma amacımızı gerçekleştirmekteyiz.

3D Etiket olarak her türlü promosyon ürünler üretmekteyiz.Bunlardan bir diğeride kauçuk promosyon bardak altı dır.Promosyon ürünler olarak kauçuk anahtarlık,kauçuk bileklik,kauçuk bardak altı vb…Aklınıza gelen her türlü promosyon etiket ürün tasarımı yapmaktayız.

Aklınıza gelen her türlü promosyon ürününü (anahtarlık,bileklik,bardak altıvb…) kauçuk,pvc,silikon,metal,plastik vb… gibi öğeleri kullanarak yapan bir etiket firmasıyız.

Ürettiğimiz promosyon anahtarlık modellerinden bazıları;

Hemen Arayın
WhatsApp chat