Kauçuk Etiket | Damla Etiket | +90 533 196 27 44

Plastik Etiket

Plastik Etiket

Plastik Etiket | 3d Etiket 0 (212) 486 32 22 | 0 532 527 77 75

3D Etiket olarak plastik etiket imalatı adına yeni geliştirdiğimiz bir teknik ile plastik etiketleri tekstil ürünlerine ısı ile aplik edebilmekteyiz.

3D Etiket olarak plastik etiket alanında 30 yıllık tecrübemizle vizyoner bir  etiket firması olmak için gerek kullandığımız 12 renk tam otomatik mikro enjeksiyon cihazlarımız ve diğer cihazlarımız gerekse de uzman personellerimiz ile etiket firmaları arasında en kaliteli etiket firması olma hedefimizi gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Plastik etiketler tekstil alanında dikilerek yaygınca kullanılırlar. Plastik etiket ayrıca promosyon anahtarlık, fermuar elciği,promosyon bileklik,çanta elciği,sportif kıyafet elciği üretimi vb… kullanım alanları da mevcuttur.

Plastik etiketler elastik olup uzamaya, esnemeye, suya ve kimyasallara çok dayanıklı olup uzun zaman özelliğini kaybetmez. Düşünülen her şekilde yazı, logo gibi ve istenilen renklerde tasarlayabilmekteyiz.

Plastik etiketler imalatçıların kullandığı hammaddelere bağlı olarak  Fitalat içerebilirler. Ancak firmamız gibi Fitalat içermeyen plastik etiket imalatı yapan imalatçılarda gün geçtikçe artmaktadır. Plastik etiket imalatın da  Mikro enjeksiyon, rakle gibi çalışma yöntemleri olup imalat için siparişin miktarına göre bir yada birkaç adet kalıp yapımı kaçınılmazdır.

Plastik etiket imalat aşamasında kumaş yada benzer bir tekstil ürününe direk olarak transfer edilerek de kullanılabilinir.Biz bu işi için gerekli arge çalışmalarımızı zamanında yaptığımızdan istediğiniz şekillerde üretim yapabilmekteyiz.

Plastik Etiket İmalatı

Plastik etiketleri kanserojen madde yani fitalat içermeyen ham maddeler ile 3d etiket tesislerinde üretmekteyiz. Etiket alanında bir çok etiket firması plastik etiket üretmesine rağmen, istikrarlı bir şekilde aynı kaliteyi verememektedir. Plastik etiket imalatı, en çok çalıştığımız etiket türlerinden birisi olup, gelişen teknoloji ile üretimimize yön vermekteyiz.

Üretim alt yapımız ve makina parkurumuz, arge,kalite ve devamlılığa dayandığı için, plastik etiket imalatında aynı standartları her zaman sağlamaktayız. Ayrıca gelişen teknolojileri öğrenip gerek tasarım kısmında gerekse de makina tedarik kısmındaki uzman personellerimiz ile her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz.

3D Etiket plastik etiket üretiminde sahip olduğu tecrübe ve üstün hizmet anlayışı ile sizlere yeni tasarımlar sunmaktan mutluluk duymaktadır.

Müşterilerimiz tarafından kauçuk etiket olarak adlandırılan plastik etiket (mikro enjeksiyon etiket) özellikleri şunlardır;

– Plastik arma etiketler plastik etiketler sayesinde 3 boyutlu olarak dikilebilir.

-Plastik etiketlerde silikon şekillerin gerçek kabartma hissini vermesini sağlayan şey plastik etiketlerin kauçuk zeminlerin üzerinde üretilmesidir.

– Pantograf kalıp kullandığımızdan plastik etiket de ki tüm detaylar çok iyi bir şekilde ortaya çıkmaktadır.

– Ebat,şekil,renk sayısı,desen gibi faktörler fiyatı etkilesede 3D etiket olarak en uygun fiyat politikasını benimsemekteyiz.

3D Etiket olarak plastik etiket üretimi adına yeni geliştirdiğimiz bir teknik ile plastik etiketleri tekstil ürünlerine ısı ile aplik edebilmekteyiz.

Hemen Arayın
WhatsApp chat