Kauçuk Etiket | Damla Etiket | +90 533 196 27 44

Metal Etiket

Metal Etiket

Metal Etiket | 3d Etiket 0 (212) 486 32 22 | 0 532 527 77 75

Metal Etiket deri,nubuk,kauçuk gibi çeşitli tekstil yüzeylerine metal çakım uygulaması ile üretilmektedir.

Metal Etiket kısaca ; metal levhalar üzerine isim,marka ,kullanma talimatının çeşitli tekniklerle işlenmesinden oluşan etiketlerdir.

Marka etiketi olarak kullanabileceğiniz en iyi ürün Metal Etiketlerdir.Metal Etiketlermamullerinize ve firmanıza karizma katarlar. Çok gösterişli ve şıktır.
Birçok etiket türüne göre ekonomik bir etiket türüdür.
Isı, nem, ışık gibi çevre şartlarından az etkilenirler.

Rekabet piyasasında reklam,bilgilendirme,kullanma talimatı amacıyla hazırlanan metal etiket, bilgilerinizi en şık biçimde gösterecektir. Metal etiketin kullanılmasındaki en önemli neden bozulmanın uzun zaman almasıdır. Bozulmaya karşı gösterdiği direnç sayesinde kullanım ömrü uzundur. Genel özellikleri şöyledir; kırılmaz, ısıya direçlidir, yazı boyaları aşınmaya dirençlidir, kolay monte edilir, her hava koşulunda rahatça kullanılabilir, kullanıcı tarafından işlenmeye elverişlidir.

Metal Etiket Kullanım Alanları;

  • Tekstil
  • Arma
  • Spor Kıyafetleri
  • Jeans,Kot İmalatı
  • Ceket ve Mont İmalatı

Bir makinanın insan sağlığı ve güvenliğini tehlikeye atmaması için gerekli bilgilendirici verilerin kalıcı olarak makinada bulunması gereklidir.İşte 3d etiket ürettiği bu metal etiketlerle bu sorunu ortadan kaldırmaktadır. Metal bir plaka üzerine yapılan özel baskı teknolojisi tekniği ile kaybolmadan ürettiğiniz makinanın üzerinde kalmasını sağlamak amacıyla metal etiketleri üretiyoruz.

Metal Etiketler Nerelerde Kullanılır ?

Metal etiketler genellikle makine üreticilerinin ürettiği makinelerin teknik bilgilerini makine üzerine işlemeleri sırasında kullanılırlar.

Metal Etiketlerde Adet Sınırı Var Mıdır ?

Metal etiket baskılarında adet sınırı yoktur. İstediğiniz adette metal ve alüminyum etiket baskısı yapmaktayız.

Bu tür metal etiketler metal makina etiketi,metal marka etiketi,metal harf etiketi,metal talimat etiketi,metal dikiş makina etiketi,metal ödül etiketi,metal yönlendirme etiketi,metal yönlendirme etiketi olarak kullanılır.

Büyük rekabet piyasasında hem reklam hem de bilgilendirme amacıyla hazırlanan metal etiket, bilgilerinizi en şık biçimde yansıtacaktır. Metal etiketin tercih edilmesindeki en önemli nedenlerden biri bozulmasının uzun zaman almasıdır. Bozulmaya karşı gösterdiği direnç sayesinde bilgiler çok daha uzun süre yayınlanabilir. Genel özellikleri şu şekildedir; kırılmaz, ısıya direçlidir, yazı boyaları aşınmaya karşı dirençlidir, kolay monte edilebilir, mevsim koşullarından etkilenmezler, kullanıcı tarafından işlenmeye elverişlidir.

Hemen Arayın
WhatsApp chat