Kauçuk Etiket | Damla Etiket | +90 533 196 27 44

Lenticular Etiket

Lenticular Etiket

Lenticular Etiket | 3d Etiket 0 (212) 486 32 22 | 0 532 527 77 75

Hareketli (lenticular) etiketler ilk çıktığından buyana etiket sektörünün en sıradışı elemanı olmuştur. Ayrıca 3D etiketlerinde yaygınlaşmasıyla beraber, etiket sektöründe kullanımları fazlalaşmaya başlamıştır.

3D Lenticular Etiketler, ürününüze 3D derinlik, farklı görüntü veya hareketli efektler veren bir etiket çeşididir. 3D Lenticular Etiket, müşteri kitlenizde, pazarlama yaptığınız mevcut müşterilerinizde ve hali hazırdaki müşterilerinizde kullanabileceğiniz kalıcı ve etkili bir promosyon malzemesidir.

3D Etiket olarak hareketli etiketlerin sektör birincisi olarak, bir çok alanda kullanımını sağlamış olmanın zevkini yaşamaktayız.

Yumuşak malzemeyle ürettiğimiz, dikilebilir lenticular etiketler ile tekstil sektöründe de bu ürünlerin kullanımı çokca hızlanmıştır.

Lenticular etiketler tekstil ürünlerinde sallantı etiket olarak da kullanılır ayrıca dikilebilir forma getirilerek tekstil ürünlerinde dikilebilir lenticular etiket olarakda kullanılır.

Lenticular etiketler kot,gömlek,t-shirt,bebek ürünlerinde dikilerek kullanılan yumuşak bir malzemedir.

Lenticular Etiketler 2 veya daha fazla görüntünün değişmesiyle görsel kullanılarak farklı bakış açılarında hareketli hale gelen sıradışı ve ürünlerinizi daha güzel dözteren bir etiket tipidir.

Lenticular Etiket Kullanım Alanları;

Lenticular Etiket; Tekstil Ürünlerinde Kot, Gömlek, T-shirt ve takım elbiselerde sallantı etiket olarak kullanılır. İstenilen ebat ve şekillerde üretilir. 3D Lenticular etiketler Markanız ile ilgili vermek istediğiniz mesajı, çarpıcı bir görüntü ile müşterilerinize aktarabileceğiniz bir üründür.

Hemen Arayın
WhatsApp chat