Kauçuk Etiket İstanbul

Kauçuk Etiket

Kaliteli ve sağlam bir etiket türü olan kauçuk etiketler; mont, ayakkabı, çanta gibi ürünlerde oldukça yaygın kullanılmaktadır. Kauçuk etiket, özellikle renkli yapısı ve uzun ömürlü olması ile markaların kalıcılığı açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle sektörde bir çok marka kauçuk etiket kullanmaktadır.
3D Etiket olarak fitelatsız, kanserojen madde içermeyen kauçuk etiketlerimiz ile mümkün olan en üst kalite düzeyinde üretim yapıyoruz.

Kauçuk Etiket İmalatı

Kauçuk etiketleri; kanserojen madde içermeyen ham maddeler ile tesislerimizde üretmekteyiz. Kauçuk etiket imalatı, ana üretim kalemlerimizden olup, gelişen teknoloji ile üretimimize yön vermekteyiz.
Üretim yapımız, kalite ve sürekliliğe dayandığı için, kauçuk etiketlerde aynı standartları her zaman sağlamaktayız. Ayrıca gelişen teknolojileri araştırıp, uygulayarak her zaman kendimize yeni hedefler koyarak, sektörde öncü olmaktan gurur duyuyoruz.
3D Etiket kauçuk etiket üretiminde sahip olduğu tecrübe ve üstün hizmet anlayışı ile sizlere yeni tasarımlar sunmaktayız.

Hemen Arayın
WhatsApp chat