Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Kalite

Kalite, 3D Etiket’te yapılan işlerin tümünde yansıyan en önemli değerdir. 3D Etiket’in kalite hedefi “sıfır hata”dır. Bu hedefin temel şartı olan kalite kontrolü, günlük operasyonların her aşamasında; sipariş girişinde, grafik ve dizaynda, ürünlerin yapımında, baskıda, üretim sürecinde ve ürünlerin sevkiyatında eksiksiz ve en titiz biçimde uygulanır.

3D Etiket’in kalite sorumluluğu sevkiyattan sonra da devam eder. 3D Etiket ürettiği her ürünün arkasındadır. 3D Etiket ürünlerinin her birinde kolayca algılanan yüksek kalite standardı bir tesadüf değildir. Bu, üretimin işleyişi sırasında kullanılan teknolojinin ve ham maddelerin dikkatli bir şekilde araştırılması ve elbette sahip olunan büyük bilgi birikimi ve deneyimin en doğal sonucudur.

3D Etiket etiket imalatı olarak 3d Etiket,Deri Etiket,Cırtlı Kol Manşeti,Damla Etiket,Dikilebilir Damla Etiket,Kauçuk Etiket,Dokuma Etiket,Kauçuk Elcik,Gofrajlı Etiket,Kauçuk Transfer Etiket,Lenticular Etiket,Lisans Etiket,Metal Etiket,Oynayan Göz Etiket,Promosyon Anahtarlık Etiket imalatı yapmaktayız.

Hemen Arayın
WhatsApp chat