Kahramanmaraş Damla Etiket

Kahramanmaraş Damla Etiket

Damla Etiket Nedir? 0 532 527 77 75

Sizde Kahramanmaraş damla etiket firması olan 3D Etiketi arayarak damla etiket yaptırabilirsiniz.

Damla Etiket: Asıl itibarıyla ürünün marka değerini artırmasını sağlayan, ürüne markaya göre hazırlanmış (Baskı) olan istenilen ebatlara damla suretiyle istenilen bölgeyi Şeffaf bir şekilde saran ve donduktan sonra korumaya başlayan kendinden yapışkanlı uygulama sırasında sıvı uygulamadan sonra esnek katı hava sıcaklık duruma göre 1 saat içinde donan içerik olarak donduktan sonra ürününüzü esnek bir koruma alanıyla sıcaklık ve soğukluk karşısında direçli hale getirip ürün markanin yaşam süresini artırır.

Damla Etiket nasıl yapılır: İstenilen etiket baskısı yapıldıktan sonra, geride kalan ürün/Marka kısmı istenmeyen çıkarıldıktan sonra sadece etiketlenice kısım kalması sağlanır. daha sonra makine aracılığıyla sıvı kimyasal reçine etiket üzerine damlatılır. Damla etiket yaptırmanın avantajları nelerdir ; Sıcak ve soğuk havala koşullarına karşı direçli ayrıca görünüm olarak derinlik hissi sayesinde 3 boyutlu bir hava veren damla etiket altında ki etiketin yıpranmasına karşıda esnekliği ile etiketin daha uzun ömürlü olmasını sağlar

Damla Etiket ismini nerden alır: Damla etiket adını donduktan sonra damla şeklinde kalmasından almaktadır. Damla etiket içerik olarak Damla etiket Poliüretan esaslı çift karışımlı etikettir. Poliüretan insan hayatına zararı olmayan. Çok çeşitli alanlarda kullanılan otomotivden, elbiseye, oyuncaktan, ayakkabıya çok farklı kullanım alanı bulmuş bir kimyasaldır.


Damla Etiketin Ne Gibi Faydaları Vardır?

  • Damla etiket, mercek etkisiyle tasarımı büyük gösteren, görülme açısını genişleten, renklere derinlik ve parlaklık kazandıran bir reklam ürünüdür.
  • Damla Etiketin yarattığı 3 boyutluluk etkisiyle en basit nesneler bile çok daha özel bir görünüm kazanıp kolayca fark edilir hale gelir.
  • Damla etiket şeffaf camsı görüntüsüyle etiketinizi daha canlı daha çekici ve daha kaliteli görünmesini sağlar.
  • Damla etiket üzerine uygulanan baskınızı dış etkenlere karşı korur, böylece daha uzun zaman orjinal halinde kalmasini sağlar
  • Damla etiket uygulanmadan önce sıvı olduğu için çok kolay şekilde yüzeyi sarar ve ürün üzerinde kolayca yayılarak uygulama kolaylığı sağlar.
Hemen Arayın
WhatsApp chat