Kauçuk Etiket | Damla Etiket | +90 533 196 27 44

İstanbul Damla Etiket İmalatı 0 533 196 27 44

Damla etiket, dijital tanıtımın ön plana çıktığı günümüzde, markanızı tanıtmanın klasik ancak en etkili yollarından biri olan etiket ya da sticker baskı ürünün bir çeşididir. Damla Etiket klasik baskı çeşitlerinden, çarpıcı, sağlam ve kaliteli görünümüyle diğer etiket ürünlerinden ayrı olarak ön plana çıkıyor. Normal etiket baskının üzerine şeffaf poliüretan bir kaplama yapılarak elde edilen damla etiket, bu koruyucu etki nedeniyle vermek istediğiniz mesaj ya da markanızın izlerinin daha uzun süre kalmasını sağlamaktadır.

Damla etiket baskıda genellikle markanızın amblemi ya da logosu sade bir şekilde kullanılıyor, kaplamanın büyüteç etkisi ile birlikte markanızın logosu müşterilerinizin gözüne çarparak daha dikkat çekici bir etki bırakıyor. Damla etiketleri kumaş etiket yerine ürünlerinizin üzerine bir logo olarak da yapıştırılabilir. Damla Etiket beyaz eşyadan otomobillere, ayakkabıdan çantaya, kalemlikten mobilyaya birçok üründe tercih edilmektedir. Tanıtımını yapmak isteyen, paket servis yapan restoranlar da telefon numaralarının göz önünde olması için damla etiket tercih ediyorlar, damla etiketler büyüteç etkisi ile telefon numaralarını müşteriye kolayca görüntüleyebiliyor.

3D Etiket, kaliteli ve uygun fiyatlı damla etiket siparişi verme imkanı sunar. Damla etiket siparişleriniz en kısa süre basılarak tüm ülke çapında adresinize kadar teslim edilir.

Hemen Arayın
WhatsApp chat