Damla Etiket Nedir?

Neden? Damla Etiket

Damla Etiket | 3d Etiket 0 (212) 486 32 22 | 0 532 527 77 75

Damla etiket sert zemine yapışmaktadır.Damla etiketler poliüretan malzemeden imal edilmektedir.

Beyaz eşya,mobilya,sıvı hacim mekanizmaları(sabunluk,peçetelik),otomotiv sektöründe,sanayide,endüstride,askılarda,kapı sektöründe,promosyon etiket amaçlı,reklam etiket amaçlı olarak kullanılmaktadır.

3D Etiket Damla Etiket Baskı İşlerimiz

Firmanızın tanıtımını yapmanın etkili yöntemlerinden olan sticker ve etiket 3D Etiketin işidir.Başka etiket yöntemlerine göre çok sıradışı ve etkili bir etiket yöntemidir.Diğer etiket yöntemlerinin üzerine poliüretan madde ile kaplayarak daha çarpıcı,koruyucu ve uzun kullanım ömrü ile firmanızın reklamını daha iyi yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Damla etiket üzerinde genellikle firmanızın logosu yada telefonu çok naturel yani sade bir şekilde kullanılıyor, poliüretan malzemenin büyütme özelliği ile birlikte firmanızın logosunu yada telefonunuzu müşterilerinizin daha iyi görmesini sağlanmaktadır. Damla etiketler ayrıca kumaş etiket yerine ürünlerin üzerine bir logo olarak da yapıştırılabiliyor yada dikilebiliyor. Damla etiketler çantadan mobilyaya, ayakkabıdan endüstriye birçok sektörde yaygın bir kullanımı olan etiketlerdir.

Paket servis hizmeti veren restoran ve kafeler de damla etiket yaptırarak telefon numaraları ve logolarının göz önünde bulunması için damla promosyon damla etiket çokça yaptırmaktadır.

3D Etiket,firmanıza uygun fiyatlarla damla etiket siparişi verme imkanı sunar. Verdiğiniz siparişler ön ödeme kalıp ücreti ödeme ve karşılıklı anlaşmadan sonra en kısa sürede üretilerek istediğiniz adrese kadar ücretsiz kargo ile gönderilir. Müşteri odaklı üretim felsefemizden dolayı siparişinizin her aşamasında sizlere destek olmaktayız. Bize mail yolu ile numune baskı isteğinde bulunabilir ve numune onayından sonra istediğiniz adetde damla etiket baskı yaptırabilirsiniz.

3D Etiket olarak promosyon anahtarlık etiket sektöründe yıllar süren tecrübemizle iyi bir etiket firması olma yolunda gerek kullandığımız 12 renk tam otomatik mikro enjeksiyon makinalarımız gerekse de uzman personellerimiz ile etiket firmaları arasında en iyi etiket firması olma amacımızı gerçekleştirmekteyiz.

Damla Etiket Özellikleri

 • Pöliüretan kaplama kullanıldığından uzun ömürlüdür ve dış etkilerden etkilenmezler.
 • Kaliteli ve parlak görünümü ile diğer etiketlere göre daha görsel bir yapıdadır.

Damla Etiket Siparişi Vermeden Önce Yapılması Gerekenler

 • İsteyeceğiniz damla etiket özelliklerini doğru belirlediğinizden emin olun.
 • Damla etiket tasarımlarınızda firma logo ve telefonlarına mutlaka yer vermelisiniz.
 • Bize göndereceğiniz damla etiket logo ve grafik çalışmasını yüksek çözünürlükte göndermelisiniz.

Neden Damla Etiket

 • Damla etiket üç boyutlu görüntüsü vermek nedeni ile çok daha estetiktir.
 • Fiyatı uygundur
 • Sıvı ve nemden etkilenmezler
 • Dijital baskının son versiyonu uygulanabilir
 • Birçok ürüne uygun olarak tasarlanır
 • Uzun süre bozulmadan markalarınızı ve sizi temsil eder
 • Bozulma olmaz.

Damla Etiketin Kullanıldığı Belli Başlı Kullanım Alanları:

 Mobilya Sektöründe; Mutfak dolapları, dolap kapaklarında marka üzerinde ,Bilgisayar Masası, Büro Mobilyası, Modüler Mobilya, Sehpalar.

 Bilgisayar Sektöründe; Bilgisayar Kasalarında, Mouse, Kulaklıklarda,

 Mutfak Eşyalarında; Buzdolabı dış kapaklarında, Çamaşır Makinesi, Bulaşık makinesi, Aspiratörler, Fırın, Klima, Mutfak robotları

 Otomotiv Sektöründe; Otomobilin markaları üzerinde, Kaporta, Ayna, Cant, Torpido – Ön Panel Direksiyon, arka ve ön de parlaklığı korunması gereken alanlarda

Sanayi Makinelerinde;Tüm CNC, Freeze, Her Türlü makinenin Marka ve etiket korumasında,Ayrıca tüm uyarı notlarında

 Promosyon Sektöründe; Hediyelik Kalem, plastik, Metal, Anahtarlık, Masaüstü set, Kalemlik, Rozet, rengini koruması gereken alanlarda

Aklınıza takılan her soruyu iletişim bölümümüzdeki telefon ve mail aracılığı ile sorabilirsiniz.

Hemen Arayın
WhatsApp chat