Kauçuk Etiket | Damla Etiket | +90 533 196 27 44

Damla Etiket Plasto Etiket

Damla Etiket Plasto Etiket

Damla Etiket Plasto Etiket 0 532 527 77 75

Mobilya sektöründen tutunda otomotiv sektörüne kadar pek çok alanı içerisine alan ve en çok tercih edilen etiket türüdür. Damla etiket modelleri, üretimi yapılan ürünün kimlik kartı ve reklam yüzü olan logoların en etkili bir biçimde tanıtılmasını sağlayan bu etiket tipi, vazgeçilmez bir pazarlama aracı olduğu gibi ürünler üzerinde uzun süre kaldığı için marka reklamının korunmasında ve devamlılığının sağlanmasında oldukça etkindir. Sahip olduğu özellikler sayesinde uzun ömürlü ve dayanıklı bir yapıya sahip olan plasto etiketler, silinme ve kaybolma riskinden uzaktır. Şeffaf ve parlak bir görünüme sahip olması nedeni ile ürünün kaliteli ve şık görünmesine katkıda bulunan plasto etiket modelleri, ürün satışında da oldukça etkili bir rol oynar.

İnsan sağlığına zarar vermeyen poliüretan esaslı karışımdan yapılan damla etiketler, bu sayede hayatımızın içerisinde yer alan; oyuncak, araba, ayakkabı, tekstil ve mutfaklarda kullandığımız özel dökmeli tepsi gibi birebir temas ettiğimiz ürünlerde rahatlıkla kullanılabilir. Yapıştırılacağı yerlere, sahip olduğu yapısı sayesinde yüksek tutunma sağlayan damla etiketler, bu özellikleri sayesinde ürün üzerinde uzun süre varlık gösterir. Ürünlerinizin tanıtım, reklam ve pazarlanmasına bu denli etki eden bir yapıyı, doğru ellere teslim etmeniz firmanız için oldukça önemlidir. Uzun yıllarını etiket piyasasında geçiren 3D Etiket Reklam; müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile size ihtiyaç duyduğunuz etiket hizmetini kusursuz bir şekilde ve tam zamanında vermektedir.

Damla etiket firmaları içerisinde verdiği kaliteli hizmetler sayesinde iyi bir yer edinmiş olan 3D Etiket sizlere damla etiketin her tipini üretmektedir.

Hemen Arayın
WhatsApp chat