Damla Etiket Nedir?

Gelişen Teknoloji ile Sizlere Görsellikteki Son Notkatayı Sunuyoruz.

Damla etiket, mercek etkisi yaratarak, tasarlanan logolaronızı  büyük görünmesini sağlayan, görülme açısı genişletilebilen, renklere parlaklık & derinlik  katan reklam ürünüdür.
Çekici damla etiketler, şaşırtıcı, parlark, derin, şeffaf, renkli ve çarpıcı şekilde şekilde sonsuz kullanım alanına sahip olmakla reklamlarınız için bambaşka bir boyut yaratmaktadır.
Üç boyut etkisi DOMES sistemi ile gerçekleştirilerek sizlere sınırsız bir uygulama alanı sunmaktatır. Etiketler sizlere görmezden gelmenin zor olduğu bir çekicilik yaratarak ilginizin odağı olmaktadır.Damla Etiket, ürünlerinizin  imajını geliştirerek, daha anlamlı bir katma değer kazandırır.

damla etiket

Damla Etiketlerin  yarattığı üç boyutluluk etkisi en basit objelerin dahi özel bir görünüm kazanıp kolayca farkedilebilir olmasını sağlamaktadır. Ürünleriniz damla etiketlerinizle birlikte öne çıkar ve ayrıca özdeşleştiği bir başka marka ya da logonun bir projeksiyonu olarak da görülür.

Damla etiket, mercek etkisiyle tasarımı büyük gösteren, görülme açısını genişleten, renklere derinlik ve parlaklık kazandıran bir reklam ürünüdür. Sınırsız kullanım alanına sahip çarpıcı, renkli, şeffaf, derin, parlak, şaşırtıcı ve çekici damla etiketler, reklam amaçlı etiket kullanımında başka bir boyut yaratmaktadır.

Hemen Arayın
WhatsApp chat