Kauçuk Etiket | Damla Etiket | +90 533 196 27 44

Damla Etiket İmalatı

Damla Etiket İmalatı

Damla Etiket İmalatı Bizim İşimiz 0 532 527 77 75

Damla Etiket imalatı konusunda uzman kadromuz ve kullanmakta olduğumuz son teknoloji üretim parkurumuz ile sizlere Damla Etiket‘te kaliteyi sunmak için hizmetinizdeyiz.

Damla Etiket İmalatında baskı işlemlerimizi son teknoloji Dijital Baskı makinaları ile gerçekleştirmekteyiz. Siz müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda UV Ofset Baskılı Damla Etiket veya Serigraf Baskılı Damla Etiket üretimi de gerçekleştirebilmekteyiz.

Damla Etiket üretimini Opak (Beyaz)Şeffaf veya Metalize(Gümüş veya Altın) zeminli olarak üretebilmekteyiz.

Bilindiği üzere Damla Etiket pek çok sektör ve ürün grubunda kullanılmakta olan bir yardımcı üründür. Logonuzu çarpıcı bir şekilde ortaya çıkartan, sıradanlıktan uzak ve logonuzu daha kaliteli gösteren bir üründür.

Sizinle aynı dili konuşuyoruz! Uzman kadromuz her türlü sorunuza ve sorununuza yapıcı bir şekilde yaklaşarak en hızlı yoldan çözüme kavuşturmaktadır. Sizlerin de işini kolaylaştırmak adına Damla Etiket konusunda ücretsiz grafik tasarım ve numune üretimi yaparak sizlere hız ve kaliteyi garanti ediyoruz!

Damla Etiket siparişlerinizde İstanbul içi belirli günlerde elden veya kargo acarılığı ile teslimat sağlamaktayız. Bu hizmeti sizlere %100 müşteri memnuniyeti politikamız doğrultusunda sunmaktayız.

Bazı Damla Etiket Modellerimiz.

Hemen Arayın
WhatsApp chat