Damla Etiket Fiyatları

Arayın. 0 (212) 486 32 22.Siz de damla etiket için fiyat almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti, yalnızca bir kavram değil, bir anlayıştır. 3D Etiket kurulduğu günden bu yana, müşteri memnuniyetini iş anlayışının merkezine alarak dağıtım, hizmet ve kalite önceliklerini buna göre oluşturmuştur.

Hizmet

 Müşteri hizmetleri departmanı, 3D Etiket’in en önem verdiği bölümlerin başında gelmektedir. 3D Etiket, müşterisinin sipariş girişinden ürünlerin teslimine kadar tüm sorumluluğu üstlenir

Kalite

Kalite, 3D Etiket’te yapılan işlerin tümünde yansıyan en önemli değerdir. 3D Etiket’in kalite hedefi “sıfır hata”dır. Bu hedefin temel şartı olan kalite kontrolü, günlük operasyonların her aşamasında; sipariş girişinde, grafik ve dizaynda, ürünlerin yapımında, baskıda, üretim sürecinde ve ürünlerin sevkiyatında eksiksiz ve en titiz biçimde uygulanır.

3D Etiket’in kalite sorumluluğu sevkiyattan sonra da devam eder. 3D Etiket ürettiği her ürünün arkasındadır. 3D Etiket ürünlerinin her birinde kolayca algılanan yüksek kalite standardı bir tesadüf değildir. Bu, üretimin işleyişi sırasında kullanılan teknolojinin ve ham maddelerin dikkatli bir şekilde araştırılması ve elbette sahip olunan büyük bilgi birikimi ve deneyimin en doğal sonucudur.

Amaç

3D Etiket uzun yıllardır aynı bünyede çalışan, kurumsal anlayış ve değerleri özümsemiş, konusunun uzmanı çalışanları ve en son teknoloji ürünü ekipmanlarıyla, başta jeans firmaları olmak üzere tekstil, konfeksiyon, ayakkabı, otomotiv, promosyon ve beyaz eşya sektörlerine en iyi hizmeti, en kaliteli şekilde sunmayı amaçlamaktadır.

Şirket Değerleri

 3D Etiket kurulduğu ilk günden itibaren tek bir misyonla çalışmaktadır: “SEKTÖRÜN EN İYİSİ İLE ÇALIŞMANIN AYRICALIĞI YAŞAYIN” 3D Etiket bunu en iyi şekilde başarabilmek için; kaliteli üretim, fiyat ve zamanında teslim kriterlerine, varlığının en önemli dayanağı olan dürüstlüğü eklemiştir.

İş Akışı

Üretilen her tekstil ürününün bir etiketi olması gerekir. Bu gereksinim 3D Etiketin varlığının nedenidir. Sipariş edilen etiketlerin önce bilgisayarda çizimi yapılır ve müşteriye sunulur. Üretime, siparişi veren firma onayından sonra geçilir. Üretimin başlangıcından son aşamaya kadar her adımda kalite kontrolü yapılır ve öncelikle 3D Etiket onayını almış etiketler istenilen adetlerde paketlenmiş olarak firmaya teslim edilir.

3D Etiket için ürettiği her ürün, kendisinden bir parçadır. Ürünle kurulan bu duygusal bağ satış sonrasında da devam eder.

Üretim

3D Etiket sahip olduğu yüksek teknoloji ve nitelikli iş gücü sayesinde her çeşit etiketi, istenilen zamanda, kalitede ve adette üretebilme yeteneğine sahiptir.

Metalden ahşaba, kartondan deriye, farklı metaryellerle etiket üreten 3D Etiket yalnız tekstil sektöründe değil, diğer bir çok sektöre de hizmet sunmaktadır. Otomotiv, beyaz eşya, gıda ve promosyon gibi farklı gereksinimlere sahip sektörlere, farklı materyaller ve ebatlarda üretilen etiketlerle hizmet sunulmaktadır.

Hemen Arayın
WhatsApp chat